Ladrome difuzorius zalia gentis

Aromaterapinis LADRÔME pasaulis: malonus būdas stiprinti imuninę sistemą

Šiandien tinklaraštyje skirsiu laiko itin kvapniai temai – aromaterapijai. Jeigu tiksliau – naujai išbandytiems eteriniams aliejams ir ultragarsiniam difuzoriui aptarti.

Eterinius aliejus iki šiol pirkdavau tik specializuotose parduotuvėse arba ekologiškus – norisi būt tikrai, kad naudoju kokybišką, nepraskiestą ar kitaip nesuklastotą produktą. Na, o į ultragarsinius difuzorius tik ganiau akis, vis pasižvalgydavau tokio, kuris pateisintų ne tik funkcinius, bet ir estetinius lūkesčius.

Labai nudžiugau, kai EUROKOS parduotuvių asortimente atsirado gamintojo LADROME aromaterapinės prekės – visa galybė ekologiškų, sertifikuotų eterinių aliejų, bei bambukinis ultragarsinis difuzorius. Eterinių aliejų asortimentas prasideda klasikiniais kvapais, tokiais kaip eukaliptų, arbatmedžių, levandų, kurie profilaktiškai garinami šaltuoju metu laiku, kai siaučia virusai, ir baigiasi retesniais, pavyzdžiui, juodųjų pipirų ar juodųjų pušų. Kosmetikos parduotuvių tinklas EUROKOS suteikė man galimybę nemokamai išbandyti keletą LADRÔME priemonių. Taip į namus atkeliavo šie dalykėliai:


Kadangi jau esu išbandžiusi nemažai klasikinių eterinių aliejų, iš LADRÔME asortimento rinkausi mažiau įprastus. Pačiulių eterinį aliejų pasirinkau vedina smalsumo – girdėjau, kad šis kvapas yra hipių judėjimo simbolis. Tvirtinama, kad aromatas toks unikalus, jog abejingų nepalieka – vieni jį dievina, o kitiems sukelia visišką atmetimą. Skamba provokuojančiai ir šiek tiek rizikingai, ar ne?

Ką gi, man asmeniškai pačiulių aromatas išties keistas, tačiau gerąja prasme. Aromatą sunkoka apibūdinti, tačiau pabandysiu! Tai tarsi smilkalų, gėlių žiedų, paslapties ir praeities kvapas. Visiškai nesistebiu, kad aromatas sietinas su bohemos judėjimu. Išties lengvai įsivaizduoju tokį aromatą šventykloje, dvasinių pratybų ar meno studijoje…

Pačiulių kvapas sietinas ne tik su bohemiškumu, bet ir su parfumerija – tai yra dažnas prabangios parfumerijos ingredientas. Psichologiškai pačiulių aliejus sietinas su gebėjimu sužadinti jausmingumą, palengvinti sielvartą, didinti pasitikėjimo savimi jausmą.

Ladrome paciuliu eterinis aliejus zalia gentis


Antrasis išbandytas LADRÔME eterinis aliejus – juodųjų pipirų. Tiesą sakant, žinodama, kad juodieji pipirai pasižymi aštriu, norį kutenančiu aromatu, to paties tikėjausi ir iš eterinio aliejaus. Vis dėlto, LADRÔME juodųjų pipirų eterinis aliejus mano nosiai atrodo gan lengvo ir netgi šiek tiek saldaus bei mistiško aromato. Labai netikėta, kad uostant ilgesnį laiką, nuo šio aromato suaktyvėja seilėtekis! Pasirodo, natūraliojoje medicinoje vienas iš juodųjų pipirų eterinio aliejaus panaudojimo būdų yra būtent apetito skatinimas. Dar labiau nustebau, kai kolegė darbe paminėjo, kad juodųjų pipirų eteriniu aliejumi skatinamas maisto produktų pirkimas – šiuo aliejumi kvėpinami vieno didžiausių Lietuvos turgų prieangiai!

Turint išmintingą ir žiniomis besidalinančią močiutę, juodųjų pipirų aliejų galima pasitelkti siekiant sumažinti skausmus, esant peršalimui. Dėl šildomojo poveikio juo taip pat siekiama pagerinti kraujotaką, palengvinti raumenų spazmus ar sąnarių skausmus. Žvelgiant iš psichologinės ir emocinės pusės, juodųjų pipirų eteriniam aliejui priskiriamos tonizuojamosios savybės, tad jis naudojamas siekiant lengviau atsigauti po pervargimo, esant emociniam šaltumui, prislėgtai nuotaikai.

Beje, dar nepaminėjau LADRÔME eterinių aliejų pakuotės ypatybių. Eteriniai aliejai pateikti aliuminio pakuotėse-įdėkluose, o jų viduje – buteliukai su itin kokybiškais dozatoriais, kurių dėka lengva tiksliai skaičiuoti lašus.

Ladrome juoduju pipiru eterinis aliejus zalia gentis 1


Galiausiai pasiekėm bene įdomiausią produktą, tai – bambukinis LADRÔME ultragarsinis eterinių aliejų difuzorius. Difuzorius veikia įjungus į rozetę bei paspaudus veikimo mygtuką. Galima nustatyti, kad difuzorius veiktų tikslų laiką – vieną arba dvi valandas (jeigu laikas nenustatomas, difuzorius išsijungia automatiškai, kai išgarinamas visas skystis). Taip pat galima aktyvuoti pakaitomis šviečiančias 7 spalvų LED lemputes arba pasirinkti vieną iš 7 spalvų. Taip pat yra galimybė pasirinkti difuzoriaus skleidžiamos miglos režimą – migla gali būti skleidžiama nuolatos arba su pertrūkiais. Difuzorius veikia tyliai, skleidžia vos girdimą čiurlenimo garsą.

LADRÔME ultragarsinis difuzorius naudojamas tik su 100 % natūraliais eteriniais aliejais. Skleidžiama migla yra vėsi, nes eteriniai aliejai pasitelkiant ultragarsinį difuzorių nėra kaitinami. Tai reiškia, kad išsaugomos eterinių aliejų naudingosios savybės bei nesusidaro potencialiai kenksmingi junginiai (tokia tikimybė yra kaitinant šiltuoju būdu, ypač naudojant žemas žvakides, kuriose atstumas nuo žvakės iki rezervuaro su eteriniu aliejumi yra labai mažas).

Naudojant šį difuzorių, į 150 ml talpą lašinama maksimaliai 10 lašų eterinio aliejaus ar jų mišinio. Pirmiausia difuzorių išbandžiau su pačiulių eteriniu aliejumi. Pripyliau 150 ml vandens rezervuarą ir įlašinau 10 lašų eterinio aliejaus. Šį kiekį garinau ne vieną dieną po kelias valandas. Tiesa, žvelgiant iš aromaterapinės pusės, visiškai pakanka garinti vieną valandą, ypač, jeigu pasirenkami raminamąjį poveikį turintys eteriniai aliejai (pavyzdžiui, levandų). Garinant ilgiau, poveikis gali būti priešingas – ilgai skleidžiamas aromatas gali pradėti dirginti.

Kartą, garinant eterinius aliejus, užsuko draugė. Pirmiausia paminėjo, kad kambaryje labai maloniai kvepia (tai buvo unikalusis pačiulių aromatas!), o pamačiusi patį difuzorių konstatavo, kad jis labai mielas ir tinka prie mano gyvenimo :) O aš iš tiesų labai mėgstu šviesiai rudą spalvą, natūralios medienos bei kitokius gamtinius akcentus. Taigi šis LADRÔME difuzorius iš karto tapo geru bičiuliu bei stilingu interjero akcentu:


LADRÔME eterinių aliejų bei difuzoriaus ieškok šiose EUROKOS parduotuvėse: Vilniuje – Ozo g. 18 (PLC OZAS), Klaipėdoje – Taikos pr. 61 (PLC AKROPOLIS) bei e. parduotuvėje.


Apie prekės ženklą LADRÔME

Prekės ženklas LADRÔME siūlo platų, iš augalų pagamintų produktų asortimentą. Įmonė įsikūrusi Dromo slėnyje (Vallée de la Drôme), Prancūzijoje. Čia ideali vieta gaminti kokybiškus produktus dėka palankių gamtinių sąlygų: įvairios floros ir saulėto klimato. Prekės ženklas LADRÔME aktyviai skatina ekologišką žemės ūkį, kad būtų gerbiama aplinka ir augalų įvairovė, o vartotojai naudotų tik tai, kas natūralu ir tyra.

Parašykite komentarą