Where god left his shoes cover

Apie filmą „Where God Left His Shoes“ (2007)

Istorija apie vargingai gyvenančią jauną šeimą, kuri dėl skolų praranda būstą. Artėja Kalėdos, o tėvai su dviem mažais vaikais priversti ieškoti prieglobsčio nakvynės namuose. Kūčių rytą, rodos, įvyksta stebuklas – tvyrančią įtampą nutraukia gera žinia apie paskirtą socialinį būstą. Deja, nauja galimybė taip pat ima slysti iš rankų… Norint apsigyventi naujame būste, reikalingos oficialios šeimos pajamos, o jų – nėra. Pagrindinis veikėjas, šeimos galva Frankas, kaip tikras kovotojas, priima iššūkį susirasti darbą dar tą pačią dieną, kad Kalėdas galėtų sutikti ne prieglaudoje, o naujuose namuose. Ar pavyks rasti darbą Kūčių dieną, kai visų dėmesys nukreiptas į šventes?..

O dabar pasakysiu kitaip. Tai istorija apie įvairialypį pasaulį, kuriame abejingumas persipina su atjauta ir gerumu, nuovargis gyventi ir sukauptos nuoskaudos persipina su vidinės stiprybės likučiais, noras pasiduoti – su viltimi ir valios pastangomis kovoti toliau, geri ketinimai – su nesąžiningais poelgiais.

Kai atsiduri beviltiškoje situacijoje, vienintele varomąja jėga lieka žmogiška šiluma ir tarpusavio palaikymas. Itin jautriai perteikti išgyvenimai filme yra priminimas mums, žiūrovams, iš naujo įvertinti savo gyvenimus.

where-god-left-his-shoes
[iliustracijos rastos internete]
***

IMDb įvertinimas: 7.2 / Trailer’is / Daugiau apie filmą

Parašykite komentarą