Antipodes kremas zalia gentis

ANTIPODES MANUKA HONEY veido kremas – matinei ir gyvybingai odai

Veido kremas yra ta kosmetikos priemonė, kurią norėčiau turėti mėgstamiausią ir ties ja apsistoti. Visgi taip nenutinka dėl kelių priežasčių:

  • rinka nuolat siūlo naujoves tiek prekių ženklų, tiek technologijų ir raktinių ingredientų prasme;
  • yra kosmelotogų, pasisakančių už tai, kad naudojamus kremus turėtume kaitalioti, nes ilgai naudojant tos pačios arba gan analogiškos formulės kremus, oda palaipsniui apsipranta tiek, kad nebeįsisavina naudingųjų medžiagų (šį efektą galima pastebėti ilgai naudojant tą patį plaukų šampūną – ilgainiui kažkas jau ne taip ir reikia bent kurį laiką panaudoti kito gamintojo šampūną);
  • poveikį daro ir smalsi prigimtis – naudoti vis tą patį yra tiesiog nuobodu;
  • esu tinklaraštininkė, rašanti apie įvairių produktų apžvalgas, tad kaip nepasinaudoti galimybe išbandyti naujoves? Ir ypač, kai kalba sukasi apie prekių ženklą ANTIPODES, kurio visi bandyti produktai sukėlė itin teigiamas emocijas ir įspūdžius? Jau esu bandžiusi ir aprašiusi lūpų dažus, mineralinę pudrą ir veido serumą. Nors ANTIPODES kosmetika ne iš pigiausių, bet tikrai džiugina ir pasiteisina. ANTIPODES lūpų dažai puikiai pigmentuoti, ilgai išsilaiko ant lūpų, nesubėga (natūralūs lūpų dažai įprastai išsilaiko gan trumpai), mineralinė pudra puikiai odai leidžia kvėpuoti ir tuo pat metu puikiai dengia bei lengvai maskuoja, o veido serumas „nužudė“ ne tik savybėmis, bet ir nerealiu aromatu.

Taigi šį kartą dėmesio centre – ANTIPODES MANUKA HONEY SKIN BRIGHTENING lengvas šviesinamasis veido kremas dienai su manuka medumi (60 ml) iš BIOTEKA bei ZEROTEKA asortimento. Šis kremas atkeliavo kartu su kitomis natūraliomis bei tvariomis lauktuvėmis. Esu ne kartą sakiusi, kad norėčiau išbandyti bet ką, kas priklauso ANTIPODES prekės ženklui – ANTIPODES atsispirti tiesiog per sunku :)

Šiame natūraliame ir biologiškai aktyvių ingredientų turtingame dieniniame kreme ANTIPODES MANUKA HONEY SKIN BRIGHTENING formulė veikia taip, kad oda būtų ne tik puoselėjama, drėkinama, bet ir šviesinama, sumažinami odos spalvos nelygumai. Šviesinamąjį ir gaivinamąjį efektą suteikia šluotinių sėklučių (manuka) medus iš Naujosios Zelandijos bei revoliucinis antioksidantas Vinanza® iš vynuogių kauliukų ir kivių kartu su bijūnų žiedlapiais. Bičių nuodai ir juosvųjų taurėpaparčių ekstraktas suteikia švelnų pakeliamąjį efektą. Dar pridurčiau, kad aš asmeniškai visada teigiamai vertinu, kai pirmoji kremo sudėtinė dalis yra ne vanduo, o hidrolatas (šiuo atveju – Waiwera© Artesian Water).

Šis ANTIPODES veido kremas pasižymi švelniu, kiek saldoku aromatu (gamintojo teigimu, kremas kvepia medumi, tačiau man asmeniškai primena karamelę, kurią esu jutusi naudodama JOHN MASTERS ORGANICS šampūną su cinku bei šalavijais). Šiuo dieniniu kremu galima gausiai tepti veidą, kaklą ir iškirptės sritį tiek ryte, tiek vakare. Kremas tinkamas daugeliui odos būklių, itin rekomenduojama riebiai odai. Visiškai neabejoju, kad šis kremas tikrai patinka riebios odos savininkėms dėl matiškumo. Įprastai net ir lengvi kremai, užtepti ant odos daugiau ar mažiau blizga. Šis kremas yra matinis tiesiog iš karto. Į odą įsigeria itin greitai, nepalieka jokio lipnumo pojūčio. Lengvai perbraukus per odą pirštų pagalvėlėmis, kremas visiškai nejuntamas, oda lengvai šilkinė. Visgi ir sudrėkinta – perbraukus per odą pirštais stipriau, gilesniuose odos sluoksniuose juntamas drėgnumas.

Dėka lengvo įsigėrimo ir matiškumo šis ANTIPODES kremas idealiai tinka naudoti prieš tepant mineralinę ar kreminę pudrą. Turint ne riebią, o mišrią veido odą ir tepant kremą vakare, kai norisi daugiau drėkinimo ir maitinimo, odą pirmiausia verta sudrėkinti gėlių vandeniu ir/ar veido serumu. Apibendrinant – tai dar vienas ANTIPODES produktas, kuris tikrai nenuvylė!

Antipodes kremas 1 zalia gentis

 

Antipodes kremas 2


Apie prekės ženklą ANTIPODES

ANTIPODES kompanija įsikūrusi egzotiškame pasaulio kampelyje – Naujojoje Zelandijoje. ANTIPODES įkūrėja biologė Elizabeth Barbalich sėkmingai sujungia mokslą ir inovacijas, gamyboje pasitelkia aukščiausios kokybės ingredientus iš Naujosios Zelandijos gamtos. Taip gimsta priemonės, turinčios išbaigtas formules ir ekologiškumo sertifikatus. ANTIPODES gimė iš iššūkio sukurti natūralią kosmetiką, kuri būtų tokia efektyvi, kokia yra cheminė. Siekiant įgyvendinti tikslą, į priemonių formules įtraukti unikalūs patentuoti augalų kompleksai, kurie gerina odos elastingumą, teigiamai veikia raustančią, pigmentuotą ir išsiplėtusių kapiliarų turinčią odą, lėtina odos senėjimo procesus ir kt. Skaitant ANTIPODES priemonių sudėtis akys išvysta ne  tik įprastus augalų pavadinimus, bet ir visiškai negirdėtus, pavyzdžiui, Pohutukawa ar Kawakawa.

Viena netikėta idėja. Prisijunk!

Parašykite komentarą