Elegantiškas kosmetikos perlas GISELE DENIS – duoklė odos gyvybingumui

Kai kas nustemba, kad mano gyvenime ir kosmetikos krepšelyje vietos atsiranda ne tik ekologiškiems bei natūraliems dalykams. Tiesa tokia, kad nesu radikalių pažiūrų, todėl šalia natūralių šampūnų ir kondicionierių vietos yra ir plaukus šviesinantiems dažams (netgi su amoniaku!), o išbandžiusi eilę natūralių veido kremų visiškai ramiai išbandau ir kai ką galbūt mažiau natūralaus, tačiau ne mažiau vertą dėmesio.

Šį kartą neriu į Gisele Denis pasaulį, kuris yra moteriškas, elegantiškas, puoselėjantis ir… be parabenų.

Gisele Denis kosmetika orientuota į odos jaunystės išsaugojimą ir senėjimo proceso sušvelninimą. Kadangi esu 27-erių ir turiu mišrią odą, nusprendžiau išbandyti tas priemones, kurios sutelkia pajėgas į maksimalų odos drėkinimą ir užbėga už akių didžiajam pasalūnui – senėjimui:

(1) GISELE DENIS THERAPIE + HYDRATANTE veido kremas (50 ml) – 9.99 €

(2) GISELE DENIS veido valiklis ir priemonė makiažui valyti (200 ml) – 5.19 €

(3) GISELE DENIS ACIDO HIALURONICO veido priežiūros priemonė (2 ml) – 3.50 €

 


Pirmiausia pažintį pradėjau su Gisele Denis drėkinamuoju kremu. Vos išpakavus dėžutę, mane pasitiko itin estetiškas, matinio stiklo kremo indelis, užsuktas sidabro spalvos dangteliu. Šiame indelyje apgyvendintas malonaus kvapo, gana lengvos konsistencijos kremas. Jis papildytas sojų ir laukinių rožių (erškėtuogių) aliejais. Šie komponentai turtingi vitaminų ir sočiųjų rūgščių, besirūpinančių odos drėgmės palaikymu, smulkių raukšlelių slėpimu ir odos saugojimu nuo laisvųjų radikalų, kurie skatina senėjimo procesus. Priemonė pagaminta be parabenų, kvapiklių, sulfatų ir mineralinių aliejų.

Pasitepus kremu džiugina optimali konsistencija – nei per lengva, nei per sunki. Prabudus iš ryto džiugina jau kitas dalykas – oda neriebi, šiek tiek matinė ir pakankamai sudrėkinta – nematyti šerpetojimų aplink lūpas, kurie įprastai išduoda pernelyg lengvus ir neefektyvius kremus. Panaudojus šį kremą ilgėliau, įspūdis nepakito – priemonė patikimai atlieka drėkinimo funkciją, oda laiminga ir nesiožiuoja, poros neužsikimšusios.


Toliau metas pažindintis su ne mažiau elegantiškoje pakuotėje gyvenančiu Gisele Denis veido valikliu. Priemonė papildyta kokosų aliejumi, etiketėje žadamas odos nešvarumų ir kosmetikos valymas, odos gaivinimas ir švelninimas. Tikrinam, ar tiesa?! Tikrinam!

Atkimšus subtiliai žalsvos spalvos, lengvai želinės konsistencijos valiklio indelį, mane pasitiko intensyvus, smilkalus primenantis aromatas. Uodžiau ir jaučiausi lyg Indijos šventykloje ar bent jau prismilkytame savo kambaryje. Svarsčiau – kokio augalo nata taip ryškiai juntama?.. Panašu į santalą! Valiklis maloniai vėsus, lengvos konsistencijos, kukliai putojantis. Nors rekomenduojama netepti valiklio aplink akis, tačiau norėjosi patikrinti, ar jis įveikia blakstienų tušą. Manąjį įveikė sėkmingai, o akių nesudirgino. Oda išties pajuto žadamą švarą ir gaivą. Toptelėjo mintis, kad ši priemonė sutverta rytiniam veido valymui, kai reikalingas subtilus prausimas ir pažadinimas iš miego.


Išbandžius valiklį, nėriau link egzotiškiausios priemonės – Gisele Denis intensyvaus poveikio skysčio ampulėje. Ant pakuotės rašoma, kad priemonė papildyta hialurono rūgštimi, kuris odą drėkina, gerina jos elastingumą ir suteikia švelnumo.

Pralaužus ampulę ir pradėjus tepti veidą joje esančiu skysčiu, pajutau itin subtilų aromatą, o netrukus ir žadėtą poveikį. Kuklūs 2 ml skysčio buvo kažkas WOW – oda akimirksniu pajuto drėgmės laviną, veidą užliejo lengvas ir malonus šilumos pojūtis. Iš karto toptelėjo – norėsiu dar! Antras WOW buvo praėjus gerai valandai, kai savo odą paliečiau – švelni kaip kūdikėlio! Švelni ir minkštutė oda buvo ir kitos dienos ryte. Būtent ši priemonė mane sužavėjo labiausiai, netgi norėtųsi ją pavadinti eliksyru :)


Tiek mano kelionės po Gisele Denis pasaulį. Jei susidomėjai atradimais, užsuk į EUROKOS ir atrask daugiau Gisele Denis dalykėlių!

Keletas netikėtų idėjų. Prisijunk prie diskusijos!

  1. Norejau suzinot, ar sios priemones tiktu 21-neriu metu merginai? ;) ar nera per stipri ar per ankstyva priemone tokio amziaus? ;)

    1. Kiek žinau, priemones prieš odos senėjimą rekomenduojama naudoti nuo 25 m., jeigu oda sausa. Jeigu mišri ar riebi – vėliau (arba, geriausia, pasitarti su kosmetologe, kad padėtų įvertinti individualius odos poreikius). Dėl GISELE DENIS – siūlyčiau naudoti valiklį ir išbandyti ampulę, o nuo kremo, mano nuomone, visgi susilaikyti. Nors jis drėkinamasis, tačiau akcentuojama ir kova prieš odos senėjimą, o 21-erių kovoti dar ankstoka, ar ne? Tokio amžiaus labiau rekomenduočiau susidraugauti su hidrolatais-gėlių vandenimis + maitinamuoju ar drėkinamuoju kremu (pagal poreikį), kuris dar nebūtų skirtas kovoti su pirmosios raukšlelėmis. Toks komplektas bus puiki prevencija :)

Parašykite komentarą