Eksperimentas: kas per pokštas yra purškiamos pėdkelnės?

Darbe su kolegėmis juokėmės iš purškiamų pėdkelnių. Sakėm, kad kuo daugiau purški, tuo daugiau denų. Pusiau juokais, pusiau rimtai spėliojom – jos nusimauna ar nusiplauna?.. :)

Logiškai mąstant, jeigu priskiriamos prie savaiminio įdegio priemonių, veikiausiai nusiplauna? Smalsumas jau sužadintas, tad reikia išbandyti ir savo kojelėmis!


Ant purškiamų pėdkelnių pakuotės rašoma, kad prieš naudojimą kojos turi būti nepriekaištingai sutvarkytos, pašalinti plaukeliai. Taip pat rekomenduojama ištepti kojas balzamu. Taigi eksperimento vykdymui paruošta visa ginkluotė:

(1) LIRENE DERMO PROGRAM užpurškiamos pėdkelnės (200 ml) – 11.50 €

(2) GEOMAR THALASSO kūno šveitiklis (600 g) – 9.9 €

(3) CRISTALLI DI ROCCA odos priežiūros priemonė (60 g) – 3.25 €

(4) PALMER’S COCOA BUTTER drėkinamasis kūno aliejus (250 ml) – 7.79 €


Pirmiausia pasimėgavau SPA valandėle su GEOMAR kūno šveitikliu. Atidarius indelį mano uoslę pagavo itin lengvas, gaivus, jūrą primenantis dvelksmas. Tobulas pasirinkimas toms, kurios mėgsta švelnius, subtilius kvapus! Nesunku spėti, kad tokį malonų aromatą sukuria švetiklio sudėtyje esantys jūros druskos, ekstraktai ir eteriniai aliejai. Indelyje esančią priemonę reikia išmaišyti iki vientisos masės. Optimalus abrazyvumas puikiai tinka nušveisti negyvas odos ląsteles ir į paviršių iškelti nepaklusnius, linkusius įaugti plaukelius. Pasitelkus šį šveitiklį ir skustuvą, po procedūros oda lieka nepriekaištingai švelni, minkšta ir kvepianti.

Eksperimentą vykdžiau lankydamasi tėvų namuose, kur GEOMAR kūno šveitiklis patraukė ir mano mamos dėmesį. Nors ji nėra didelė kosmetikos gerbėja, tačiau šį kartą priemonė labai sudomino. Mama šveitiklį čiupinėjo, skaitinėjo, uostė, klausinėjo ir… su mano paskatinimu nukosėjo :) Vėliau klausiau, kokie jos įspūdžiai, kaip kvapas, poveikis ir tekstūra. Mama trumpai, bet užtikrintai ir aiškiai atsakė, kad „patiko viskas!“.

Beje, nulupus apsauginę plėvelę, šį šveitiklį reikėtų laikyti vertikalioje padėtyje, vengti vartymo ir/ar transportavimo. Kitaip indelyje esanti skystesnė šveitiklio dalis gali šiek tiek varvėti per kraštus, kaip nutiko man.


Kitas žingsnis – odos nuraminimas pasitelkiant CRISTALLI DI ROCCA mineralinį kalio alūno akmenį. Jo paskirtis būtent tokia ir yra – nuraminti sudirgusią ir po skutimosi paraudusią odą. Skaidrios spalvos, bekvapį mineralinį akmenuką tereikia sudrėkinti vandeniu ir švelniai perbraukti per odą.

Turbūt daugeliui jau žinoma, kad šis kalio alūno akmenėlis vertinamas ir kaip natūralus dezodorantas, kuris neutralizuoja blogą kvapą sukeliančias bakterijas, tačiau neužkerta kelio pačiam prakaitavimui. Sudrėkinus akmenuką tepamos ne tik pažastys, bet ir kitos gausiai prakaituojančios kūno dalys, pavyzdžiui, pėdos. Man asmeniškai alūno akmenukas pasirodė visiškai netikęs dezodorantas. Visgi dirbdama su kosmetikos priemonėmis ir bendraudama su klientais, girdėjau ir daugybę pozityvių atsiliepimų, kad alūno akmenėlis – pats geriausias natūralus dezodorantas, kurio nebesinori keisti į jokį kitą. Susidariau nuomonę, kad viskas priklauso nuo individualaus organizmo – vienus nuvilia, kitiems tampa nuostabiu atradimu.


Trečiasis žingsnis – kojų ištepimas lengvos tekstūros PALMER’S COCOA BUTTER kūno aliejumi. Priemonei būdingas išraiškingas salsvas kvapas. Šio kvapo natą jaučiu ir naudodama kitą to paties gamintojo priemonę – PALMER’S COCOA lūpų balzamą. Nors nesu išraiškingų kvapų gerbėja, tačiau šis patinka ir neerzina.

Kalbant apie tekstūrą, drėkinamasis aliejus labai skalsus, tad jo reikia tikrai nedidelio kiekio. Kaip ir žadama etikėtėje, aliejus labai greitai įsigeria į odą. Ji tampa žvilganti, tačiau nelieka įkyraus odos riebumo pojūčio. Priemonė papildyta kakavos sviestu, vitaminu E, sojų, sezamų ir dygminų aliejais. Visos šios sudėtinės dalys žinomos kaip drėkinamųjų medžiagų ir antioksidantų šaltiniai, todėl aliejų naudoju ir deginimuisi.


Galiausiai pasiekėme eksperimento vinį – LIRENE DERMO PROGRAM užpurškiamas pėdkelnes! Galit juoktis, bet pokštas „kuo daugiau purški, tuo daugiau denų“ visai panašus į tiesą :) Purškiant pėdkelnes oda įgauna tolygesnį lengvai matinį atspalvį. Beje, atspalvis rusvai rausvas – labai jau primenantis tikras pėdkelnes! Kuo daugiau priemonės purškiama, tuo ryškesnis pigmentas ir geriau maskuojami odos trūkumai (dėmelės, odos poros, mažyčiai nelygumai). Kadangi mano kojų oda gana neblogai įdega, net tamsesnio atspalvio pėdkelnės nepaliko ryškių dryžių.  Taigi prireikėjo vos kelių judesių delnu, kad suvienodinčiau odos atspalvį.

Šią priemonę labiausiai rekomenduočiau toms merginoms ir moterims, kurių kojų oda niekaip nepasiduoda saulės spinduliams. Lengvai suteiksite kojoms gražų įdegio efektą ir užmaskuosite smulkius odos trūkumus. Jeigu oda jau įdegusi, efektas bus labai minimalus.

Parašykite komentarą